2109/867
Bernt (f. 1937, d. Farum 2017)
Skrivebord med stel af eg, top samt skuffesektion beklædt med grøn laminat. H. 71. L. 160. B. 80.
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og mindre skjolder på top.
Moderne kunst og design, 2. marts 2021
Vurdering
Hammerslag
20 bud