922/50
Täbriz tæppe, Persien. Medaljondesign. Nummereret eksemplar. 1950–1960. 345×492.
Proveniens: ”Danske Banks gamle hovedsæde” Antikviteter, kunst og design hidrørende Erichsens Palæ og andre historiske bygninger i Holmens Kanal.
Dette emne handles i fuldmoms
Stand
Konditionsrapport ved forespørgsel.
Eftersyn
Auktion
Kategori
Budfrist
Sælges
Vurdering
Kommissionsbud
Telefonbud