922/53
Stor gustaviansk prismekrone med stel af forgyldt bronze og messing, seks lysarme monteret til el., behængt med prismer. Stockholm, 18. årh.s slutning. H. 105. Diam. 98.
Dette emne handles i fuldmoms
Budfrist
Vurdering
Kommissionsbud
Telefonbud