921/​1

P. C. Skovgaard (f. Ringsted 1817, d. København 1875)

Græssende hjorte i en lysning i skoven. Sign. monogram 1860. Olie på lærred. 62×85.

Bestil konditionsrapport

Budfrist

Vur­dering

40.000–60.000 DKK

Kom­mis­sions­bud

Hvad er et kommissionsbud?

Levering i USA fra 1.460 DKK forudsat den endelige pris ikke overstiger 50.000 DKK