2346/617
Kumi Sugaï (f. 1919)
Uden titel. Sign. Sugaï, 8/34. Akryl i plexiglas. H. 37. B. 27. D. 10.
Almindelig patina. Talrige ridser.
Moderne kunst og design, 14. november 2023
Vurdering
Hammerslag