2447/​221

Svensk spejl i ramme af forgyldt træ, udskåret med fritstående søjler, vase og egeløv. 19. årh.s begyndelse. H. 159. B. 74.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Afslag på toppen af højre side.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?