1920/1621
Russisk ikon med fremstilling af Skt. George der bekæmper dragen. Tempera på træpanel. 18–19th century. 48×38,5.
Mindre krakeleringer. Restaureret.
Varia, 16. maj 2019
Vurdering
Hammerslag