1816/9023
To parallel linealer af ibenholdt og messing, den ene mærket J. Halden & Co. Ltd. London & Manchester. 19. årh. L. 38–61 cm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Trip Trap's Maritime Samling, 19. april 2018
Vurdering
Hammerslag