866/906
Thomas Kluge (f. Glostrup 1969)
“Stilleben med kors”, 1995. Sign., betitlet og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 44×23.
Malerier, grafik & fotografier, 28. september 2016
Vurdering
Hammerslag