2132/​761

Ubekendt møbeldesign

Højrygget stol af bambus og rattan med aftageligt sæde.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.

Moderne kunst og design, 10. august 2021

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag