2132/761
Ubekendt møbeldesign
Højrygget stol af bambus og rattan med aftageligt sæde.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 10. august 2021
Vurdering
Hammerslag