922/​274

Lars Nørgård (f. Aalborg 1956)

”North of Reality”. Sign. på bagsiden Lars Nørgård 2019. Akryl og olie på lærred. 160×120.

Bestil konditionsrapport

Budfrist

Vur­dering

40.000–50.000 DKK

Kom­mis­sions­bud

Hvad er et kommissionsbud?