“Classic Double Flap” taske af sort quiltet læder med gyldne beslag, dobbelt kædehank, en udvendig baglomme, CC drejelås, et rum med fire indvendige lommer og bordeaux læderfor. H. 16 x B. 26 x D. 7 cm. 2012.
Original æske, dustbag, Carte d'authenticite og kvitteringsbevis medfølger.
Fremstår med synlige tegn på alders- og brugsslitage. Slitage på læder, herunder mærker og ridser og overordnet slid. Slitage på hjørner. Misfarvning på hardware. Et stykke læder på strop sidder lidt løst. Slitage på læderfor indvendigt, herunder mærker og ridser. Datokode mangler indvendigt. Alle mål er cirkamål.
Smykker og Fashion, 26. juni 2024
12 bud