2414/538
Keld Moseholm (f. Freltofte 1936, d. Svendborg 2023)
Klatrende mænd. Sign. KMJ 11–15. Patinated bronze. H. 18.
Moderne kunst og design, 2. april 2024
Vurdering
Hammerslag
16 bud