924/224
Usædvanligt stort fransk senempire kaminur af forgyldt bronze. Urhus med Apostlen Andreas, Sankt Peters bror. Forsølvet skive. Ca. 1820. H. 85. B. 68. D. 31.
Den ene viser knækket. Pendul og optræksnøgle mangler.
Budfrist
Vurdering
Kommissionsbud
Telefonbud