2445/17
Svensk kommode af nøddetræ indlagt med frugttræ, plade af Kolmården marmor, beslag af forgyldt bronze. Gustaviansk form, 20. årh. H. 89. L. 114. D. 52.
Enkelte ridser og mærker. Nøgle medfølger.
Vurdering
Dette emne er udgået
879475 |