2435/908
Dansk design
To justérbare standerlamper af patineret messing og jern. 1940–50'erne. H. 132 og 150. (2)
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Eftersyn
I
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
839480 |