2104/772
Egill Jacobsen (f. København 1910, d. sst. 1998)
Komposition. Sign. EJ. 87, 5/125. Litografi i farver. Lysmål 49×33.
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 26. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
14 bud