2438/1153
Smykkesæt af forgyldt sterlingsølv bestående af broche og et par øreclips prydet med hvid emalje. Broche diam. 5,4 cm. Øreclips diam. 25 mm. (3)
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Vurdering
846785 |