2010/298
Tre stykker strygestål med greb af messing, et med træ og messing. 18–19. årh. L. 31–42 cm. (3)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. marts 2020
Vurdering
Hammerslag