922/8
Et par store Empire kandelabre af forgyldt bronze, efter model af Pierre-Philippe Thomire, hver med syv lysarme. Paris, 19. årh.s begyndelse. H. 80. (2)
Dette emne handles i fuldmoms
Budfrist
Vurdering
Kommissionsbud
Telefonbud