922/341
Preben Hornung (f. Valby 1919, d. Frederiksberg 1989)
Jernbanebillede. Sign. monogram 56 samt sign. på bagsiden med datering. Olie på lærred. 112×79.
Udstillet: Den Frie Udstilling, København, 1956.
Budfrist
Vurdering
Kommissionsbud
Telefonbud