2431/725
Michael Andersen & Søn
Vase af lertøj, dekoreret med stribet blå og gråbrun glasur. Udføt og stemplet hos Michael Andersen & Søn, 5493. H. 30.
Enkelte, mindre overfladeridser.
Fra
i
Vurdering