Peter Holst Henckel (f. København 1966)
“Explaining Palestine to a Child”, 2005. Sign. med titel og datering på bagsiden. Ed. 1/3. Lambdafoto. 50×40.
Proveniens: Galerie MøllerWitt, Aarhus.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
805118 |