922/261
Monica Kim Garza (f. Alamogordo, New Mexico 1988)
“Prada Club House”. Sign. MKG 17, delvist på kanten af lærredet. Akryl på lærred. 120×90. Uindrammet.
Proveniens: Erhvervet direkte fra kunstneren af den nuværende ejer.
Budfrist
Vurdering
Kommissionsbud
Telefonbud