2023/122
Bord af forgyldt og udskåret træ, prydet med rocailler, bladværk og kæmninger, plade af marmoreret træ. Rococoform. 19. årh. H. 66. L. 116. B. 70.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Restaureret.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. juni 2020
Vurdering
Hammerslag
10 bud