2420/685
Erik Varming (f. Vejle 1942)
Uden titel. Sign. EV 89. Bronze monteret på base af sten. 16×11×14.
Almindelig patina.
Moderne kunst og design, 14. maj 2024
Vurdering
Hammerslag