2415/310
Et sæt bestående af tre lave lysestager af sølv. Fremstillet hos Cohr, 20. årh. Udfyldte. H. 8,5. (3)
Mindre buler, ridser og mærker. Den ene med reparationer af fyldning i bund.
Ældre malerier, møbler og varia, 8. april 2024
Vurdering
Hammerslag