2415/​310

Et sæt bestående af tre lave lysestager af sølv. Fremstillet hos Cohr, 20. årh. Udfyldte. H. 8,5. (3)

Mindre buler, ridser og mærker. Den ene med reparationer af fyldning i bund.

Ældre malerier, møbler og varia, 8. april 2024

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

750 DKK

750 DKK