Per Kirkeby: "Uden titel (Regnskov)", (1980). Sign. på bagsiden P.K. 82. Olie på lærred. 202 x 240.
Vurdering : 800.000 DKK
René Bertholo: "Sculptures dans la chambre". Sign. Bertholo 78. Olie på lærred. 100 x 65. Hylde 4, moderne. KE
Vurdering : 50.000 DKK