2 emner
sælges
i Aarhus
924/298Aarhus
Erik Thommesen: "Mand". Sign. Erik 1947. Asketræ. H. 71.
Vurdering :
150.000–200.000 DKK -
924/381Aarhus
Knut Lundström: Uden titel (Unge elskende), ca. 1941. Sign. Knut Lundström; betegnet på bagsiden 'Knut Lundström, Ravnehöj, Vedbæk". Olie på lærred. 162 x 114.
Vurdering :
30.000–40.000 DKK