Moderne grafik /
CoBrA
2 emner
sælges
924/351Lyngby
Asger Jorn: "Testarossa". Sign. Jorn 63 samt sign. på bagsiden Asger J. Olie på lærred. 51 x 39.
Vurdering :
300.000 DKK -
924/479Bredgade
Christian Dotremont: "Aperto apertissimo libro", 1973. Sign. Christian, HC. Litografi. Bladstørrelse 76,5 x 57.
Vurdering :
50.000–60.000 DKK