2431/875
HuskMitNavn: "Narcissisten". Usign. Oplag 100. Litografi i farver. Lysmål 68 x 49.
Vurdering :
5.000–6.000 DKK Hammerslag:
3.800 DKK -
2431/857
Vurdering :
1.500 DKK Hammerslag:
500 DKK -
2431/793
Mie Mørkeberg: Uden titel. Sign. og nummererede. To litografier. Bladstørrelse 39 x 29 og 29 x 39. Uindrammede. (2)
Vurdering :
3.000 DKK Hammerslag:
2.000 DKK -
2431/654
Nils Erik Gjerdevik: Uden titel. Sign. NE Gjerdevik 03, 3/120. Litografi i farver. Bladstørrelse 56 x 76. Uindrammet.
Vurdering :
1.500 DKK Ikke solgt
2431/653
Eske Kath: Uden titel. Sign. EK 2002, 9/18. Ætsning. Bladstørrelse 91 x 79. Uindrammet.
Vurdering :
3.000–4.000 DKK Hammerslag:
1.850 DKK -
2431/651
Olafur Eliasson: Uden titel. Sign. på bagsiden. Litografi i farver. Bladstørrelse 56 x 56,5. Uindrammet.
Vurdering :
4.000–5.000 DKK Hammerslag:
2.100 DKK -
2431/649
Mie Olise Kjærgaard: "MIE OLISE - COLLECTOR'S EDITION". Sign., 24/30. Linoleumssnit. Bladstørrelse 30 x 21.
Vurdering :
2.000–3.000 DKK Hammerslag:
1.100 DKK -
2431/595
Ryan McGinness: "Chain Reactions", 2006. Sign. og nummereret. Litografi og monotypi i farver. Bladstørrelse 96 x 69. (5)
Vurdering :
12.000–15.000 DKK Ikke solgt
2431/500
KAWS: "Urge, No. 8". Sign. KAWS 20, 222/250. Serigrafi i farver. Bladstørrelse 44 x 32. Certifikat medfølger.
Vurdering :
40.000 DKK Hammerslag:
34.000 DKK