2431/595Lyngby
Ryan McGinness: "Chain Reactions", 2006. Sign. og nummereret. Litografi og monotypi i farver. Bladstørrelse 96 x 69. (5)
Vurdering :
12.000–15.000 DKK Næste bud:
2431/649Lyngby
Mie Olise Kjærgaard: "MIE OLISE - COLLECTOR'S EDITION". Sign., 24/30. Linoleumssnit. Bladstørrelse 30 x 21.
Vurdering :
2.000–3.000 DKK Næste bud:
2431/651Lyngby
Olafur Eliasson: Uden titel. Sign. på bagsiden. Litografi i farver. Bladstørrelse 56 x 56,5. Uindrammet.
Vurdering :
4.000–5.000 DKK Næste bud:
2431/653Lyngby
Eske Kath: Uden titel. Sign. EK 2002, 9/18. Ætsning. Bladstørrelse 91 x 79. Uindrammet.
Vurdering :
3.000–4.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2431/654Lyngby
Nils Erik Gjerdevik: Uden titel. Sign. NE Gjerdevik 03, 3/120. Litografi i farver. Bladstørrelse 56 x 76. Uindrammet.
Vurdering :
1.500 DKK Næste bud: