2431/500Aarhus
KAWS: "Urge, No. 8". Sign. KAWS 20, 222/250. Serigrafi i farver. Bladstørrelse 44 x 32. Certifikat medfølger.
Vurdering :
40.000 DKK Næste bud:
2431/793Aarhus
Mie Mørkeberg: Uden titel. Sign. og nummererede. To litografier. Bladstørrelse 39 x 29 og 29 x 39. Uindrammede. (2)
Vurdering :
3.000 DKK Næste bud:
2431/857Aarhus
Vurdering :
1.500 DKK Næste bud: Dit bud:
2431/875Aarhus
HuskMitNavn: "Narcissisten". Usign. Oplag 100. Litografi i farver. Lysmål 68 x 49.
Vurdering :
5.000–6.000 DKK Næste bud: Dit bud: