2431/670Aarhus
Mogens Andersen: Uden titel. Sign. MA-85, 14/90. Litografi. Bladstørrelse 77 x 55. Uindrammet.
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2431/672Aarhus
Mogens Andersen: Uden titel. Sign. MA, 68/150. Litografi. Bladstørrelse 82 x 61. Uindrammet.
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2431/700Aarhus
Mogens Andersen: Uden titel. Sign. Mogens Andersen 69, 3/22. Litografi. Bladstørrelse 75 x 64. Uindrammet.
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2431/705Aarhus
Mogens Andersen: Uden titel. Sign. MA 91, 98/100. Litografi. Bladstørrelse 95 x 67. Uindrammet.
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2431/716Aarhus
Poul Anker Bech: Landskab med figurer og telt. Sign. Poul Anker Bech 93, 57/300. Lysmål 47,5 x 69.
Vurdering :
8.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2431/772Aarhus
Poul Skov Sørensen: "Portræt". Sign. Poul Skov Sørensen 97, E.T. Radering. Lysmål 31,5 x 31.
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud:
2431/773Aarhus
Peter Brandes: Komposition fra serien "Fod". Sign. P. Brandes, e/a. Træsnit i farver. Bladstørrelse 48 x 38.
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2431/790Aarhus
Esben Hanefelt Kristensen: Eventyrlig komposition. Sign. Litografi i farver. Bladmål 40 x 30.
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud: