Hans Scherfig: "Mandril", 1972. Sign. Hans Scherfig 1972, 214/280. Litografi i farver. Lysmål 33 x 41.
Sælges d. 30. juli
Vurdering : 10.000–12.000 DKK
Næste bud: 8.000 DKK Dit bud: 7.500 DKK