2431/686Lyngby
Hans Scherfig: "Mandril", 1972. Sign. Hans Scherfig 1972, 214/280. Litografi i farver. Lysmål 33 x 41.
Vurdering :
10.000–12.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2431/852Aarhus
Pierre Fix-Masseau, Chr. Olsen: To kompositioner. Offsettryk og litografisk plakat. Lysmål 79 x 59 og 79,5 x 58,5. (2)
Vurdering :
1.500–2.400 DKK Næste bud: