2431/560Aarhus
Pierre Wemaëre: Fem kompositioner. Sign. Litografi. Lysmål 47 x 64, 42 x 59, 43 x 60, 47 x 64 og 47 x 64. (5)
Vurdering :
6.000–8.000 DKK Næste bud:
2431/711Aarhus
Carl-Henning Pedersen: Komposition. Sign. Carl-Henning Pedersen 1973, 87/100. Litografi. Lysmål 28 x 20.
Vurdering :
2.000–3.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2431/769Aarhus
Pierre Alechinsky: "Serpent IV". Sign. Alechinsky, 15/120. Litografi og radering i farver. Lysmål 61,5 x 44.
Vurdering :
6.000 DKK Næste bud:
2431/770Aarhus
Pierre Alechinsky: "Serpent I". Sign. Alechinsky, 15/120. Litografi og radering i farver. Lysmål 61,5 x 44.
Vurdering :
6.000 DKK Næste bud: Dit bud: