Lucebert: Uden titel. Sign. Lucebert 70. Tusch på papir. Lysmål 26 x 20.
Sælges d. 30. juli
Vurdering : 4.000 DKK
Næste bud: 2.000 DKK
Mogens Balle: Uden titel, 1970/1973. Sign. MB. Olie på krydsfinér. 19 x 22.
Næste bud: 2.100 DKK Dit bud: 2.000 DKK