2442/587Aarhus
Michael Kvium: "Domestic Scene", 2000. Sign. Kvium, 3/50. Radering. Bladstørrelse 36,5 x 36,5. Uindrammet.
Vurdering :
6.000–8.000 DKK Næste bud:
2442/607Lyngby
Nils Erik Gjerdevik: Uden titel. Sign. NE Gjerdevik 91, 49/60. Litografi i farver. Bladstørrelse 64 x 90. Uindrammet.
Vurdering :
1.500 DKK Næste bud:
2442/706Aarhus
Erik A. Frandsen: Uden titel. Sign. Erik A frandsen 12, 190/200. Litografi i farver. Bladstørrelse 54 x 38. Uindrammet.
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud:
2442/791Lyngby
Rasmus Eckhardt: "Souvenir", 96. Sign. med titel og datering på bagsiden. Fotoprint på lærred. 40x50. Uindrammet.
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud:
2442/897Aarhus
Dodda Maggý: "Decore (Étude in A Major". 2017. Sign. Bladstørrelse 40 x 40. Uindrammet.
Vurdering :
1.500 DKK Næste bud: