2442/897Aarhus
Dodda Maggý: "Decore (Étude in A Major". 2017. Sign. Bladstørrelse 40 x 40. Uindrammet.
Vurdering :
1.500 DKK Næste bud:
2442/899Aarhus
Gorm Eriksen: Figur. Fire kompositioner. Sign. Litografi. Bladstørrelse hver 53 x 38. Uindrammet. (4)
Vurdering :
1.500 DKK Næste bud:
2442/906Aarhus
Peter Martensen: To kompositioner. Sign. P. Martensen 2017. Litografi i farver. Bladstørrelse 40 x 30. U.r. (2)
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud:
2442/940Aarhus
Mogens Andersen: Uden titel. Sign. MA 91, 108/110. Litografi. Bladstørrelse 65 x 48. Uindrammet.
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2442/941Aarhus
Mogens Andersen: Uden titel. Sign. MA, 64/150. Litografi. Bladstørrelse 82 x 61. Uindrammet.
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2442/945Aarhus
Edgar Funch: Uden titel. Sign. E.F. Oliekridt på papir. Lysmål 26 x 19.
Vurdering :
1.500 DKK Næste bud: