Moderne grafik /
Klassisk modernisme
2 emner
sælges
2435/745Lyngby
Oluf Høst: "Kostald". Sign. Oluf Høst 54. Litografi i farver. Lysmål 66 x 84.
Vurdering :
3.000 DKK Næste bud:
2435/878Aarhus
Henri Matisse, efter: Tre kompositioner. Delvist tryksign. Matisse 49. Litografier. Bladmål 39 x 29. (3)
Vurdering :
4.000–5.000 DKK Næste bud: