873/866
Ulrich Erben (f. Düsseldorf 1940)
Uden titel, 1974. Sign. og dateret på bagsiden. Diptykon. Olie på lærred. Hver 140×110,5. Samlet 140×221. Uindrammet. (2)
Malerier, grafik & fotografier, 27. september 2017
Vurdering
Hammerslag