2417/777
Kaare Lem (f. 1944)
“Composition”. Sign. Kaare Lem. Olie på lærred. 60×80.
Mindre krakeleringer samt afskalninger.
Moderne kunst og design, 23. april 2024
Vurdering
Hammerslag