873/858
Kjell Nupen (f. Kristiansand 1955, d. sst. 2014)
Uden titel. Sign. på bagsiden K. Nupen 1990. Olie på lærred. 65×54.
Proveniens: Galerie Moderne, Silkeborg.
Malerier, grafik & fotografier, 27. september 2017
Vurdering
Hammerslag