872/995
Paul Gadegaard (f. Frederiksberg 1920, d. København 1996)
Uden titel, no. 106, 1955. Sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 38×55.
Malerier og grafik, 7. juni 2017
Vurdering
Hammerslag