2416/1232
Skønvirke hårkamsmontering og bæltespænde af sølv, bæltespænde prydet med cabochonslebet månesten. L. 11 og 7,5 cm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Selve kammen mangler.
Smykker og Fashion, 17. april 2024
Vurdering
Hammerslag
18 bud