Joachim Koester (f. København 1964)
Uden titel (Verdenskort). Sign. på bagsiden Joachim Koester 1990. Olie på lærred. 135×110.
Proveniens: Galleri 33, Michael Beyer, Stenløse.
Behov for let overfladerensning. Mindre afskalninger. Mindre håndteringsmærker.
Moderne kunst og design, 14. maj 2024