872/1035
Jens Birkemose (f. København 1943, d. 2022)
Uden titel. Sign. monogram samt på bagsiden Birkemose 84. Olie på lærred med collage. 194×130.
Malerier og grafik, 7. juni 2017
Vurdering
Hammerslag