877/​332

Dicretoire vaseur af delvis forgyldt bronze. Sign. 'A Paris'. Frankrig, ca. 1800. H. 42. B. 14. D. 14.

Konditionsrapport ved forespørgsel. furniture@bruun-rasmussen.dk Der gives ingen garanti for værkets funktion.

Tæpper, varia, møbler, ure, 28. februar 2018

Vur­dering

10.000–15.000 DKK

Hammerslag

10.000 DKK